גיוס הון

תהליך קבלת הון חוזר חדש

היכולת להשיג כסף/כספים על מנת להוציא את העסק לדרך, לצמוח לתוך נישות ופרויקטים חדשים, או לעזור בתפעול היומיומי של העסק (כגון רכישת חומרים ותשלום שכר וכו') ידועה בשם הון הגבהה .
האם יש לך רעיון נהדר לסטארט אפ חדש? פרויקט נדל"ן? או אולי פטנט בתהליך הרישום? נשמח לשמוע על כך ולראות אם נוכל לעזור. צוות היזמים המנוסים שלנו הינו בעל ניסיון משותף של למעלה מ-60 שנה ומספק מענה מלא לכל צרכי היזמים והמשקיעים – ONE STOP SHOP לכל תחומי גיוס ההון.
"צפו לטוב ביותר, תכננו לגרוע ביותר והתכוננו להיות מופתעים"
Denis Waitley

סבבי מימון

לסטארט-אפ שצומח לחברה מצליחה יהיו כמה סבבי מימון הון עם התפתחותו, והוא בדרך כלל מושך סוגים שונים של משקיעים בשלבים שונים של התפתחותו ומשתמש במכשירי הון שונים לצרכי המימון שלו.

שלבי גיוס כספים

זה לא מה שאתה יודע, זה לא מי שאתה מכיר - זה מי שמכיר אותך...

אנחנו תמיד מתמקדים בצמיחת הלקוחות שלנו

מימון סטארט-אפ הוא תהליך הוליסטי הכולל תכנון נכון, יעדי צמיחה מתחשבים, הערכת שווי עסקית ריאלית לפי תקני השוק הנוכחיים ואפשרויות יציאה מרובות עבור המשקיעים. כמה פעמים דיברת עם אנשים שבזבזו את זמנך? המטרה שלנו היא לאתר מיזמים איכותיים ומשקיעים פוטנציאליים כדי למקסם את הסיכויים להתאמה טובה במינימום בזבוז זמן. אין לנו גבול לסוג המיזם או לסוג הגיוס, ההתמקדות שלנו היא באיכות האנשים שמאחורי המצגות והעבודות – הן היזמים והן המשקיעים.

 

"אם אתה לא יודע לאן אתה הולך. איך אתה יכול לצפות להגיע לשם?"
Basil S. Walsh

מימון הון נבדל ממימון חובות.

במימון חוב, כגון הלוואות בנקאיות ומימון מוסדיים כאשר ישים, חברה נוטלת הלוואה ומחזירה אותה לאורך זמן בריבית, בעוד שבמימון הון, חברה מוכרת חלק בעלות בתמורה לכספים. אנו מסייעים בהכנת והגשת בקשות למענקים והלוואות מבנקים ומוסדות ממשלתיים וקרנות מימון באמצעות כלכלנים בכירים ואנשי מקצוע מובילים המתמחים במערכות פיננסיות אלו. עבור גיוס משקיעים / שותפים אנו עובדים עם מאגר מתרחב כל הזמן של משקיעים, אנשי עסקים וחברות המעוניינים להשקיע בתחומים שונים ומגוונים ובטכנולוגיות חדשניות. במקרים מסוימים, אנו גם מחברים עסקים לקרנות הון סיכון ומוציאים לשווקים בינלאומיים חדשים באמצעות מגוון שותפויות אסטרטגיות.

 

מימון הון או חוב?

מיומנויות גיוס ההון האידיאליות דורשות קביעת איזון טוב של שילוב של שני הסוגים הללו בצורה כזו שתאזן את כל הגורמים החשובים משני הצדדים של המשא ומתן למען מצב של win-win. המטרה היא למצוא את שביל הזהב שהכי חסכוני וגם להוריד את הסיכון ולמקסם את שיעורי ההחזר הפוטנציאליים (ROI).

שירותים עסקיים אחרים

ייעוץ אסטרטגי
שיווק
ניהול סיכונים
Translate »
דילוג לתוכן