אודות

חברת יוניטי נדלן, משרד מקצועי ואיכותי אשר מתמחה בכל תחומי הנדל"ן באזור הקריות, אשר למרות גודלו ( מעל 20 אנשי צוות ) שומר העקרונות של הבשורה החדשה של שירות הגון, שקוף, מקצועי ואמין לכל אורך הדרך – ללא פשרות.

אנו נהנים לשמר את אווירת המשפחתיות בין כל נותני ומקבלי השירותים השונים כאחד, תוך כדי מתן יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך לכל אחד ואחת מקהל לקוחותינו  

 

ברמה המקצועית אנו מוודאים התאמה מלאה של כל נכס לצרכים של הלקוח בצורה מושלמת כדי שהנכס של המוכר יהיה באמת הבית המושלם שמתאים לצרכים של הקונה, ביעילות ומקצועיות ללא בזבוז זמן וחיפושים מיותרים, אשר מתבצעים ע״י שכלול מתמיד והבנה מעמיקה של אפיוני החיפוש השונים ומשתנים בין כל קונה וקונה.

 

אנו מייצגים לקוחות גם בקנייה וגם מכירה ומלווים בכל שלב ושלב של העסקה , ממש ״יד ביד ״ בכל השלבים של אפיון, חיפוש, איתור, מו"מ מול גורמים שונים, הערכות מחיר פורמליות וא-פורמליות, אסטרטגיית מכירה/השכרה וכו',

יש לנו מאגר שהולך וגדל באופן קבוע של נכסים למכירה ולהשכרה כולל פרויקטים יוקרתיים וחדשים של יד ראשונה מקבלן ללא עמלת תיווך (!). 

 

יוניטי נדלן – הנה חברת נדלן ( בניגוד למשרדי התיווך המסורתיים ) שמספקת “ one stop shop “ לכל צרכי הנדל"ן האפשריים וכוללות מחלקות ייעודיות של יעוץ משכנתאות , עו״ד מקרקעין לסגירות מהירות וחלקות של עסקאות “ in-house “  , מחלקת השכרות תחזוקה וניהול מבנים לבעלי נכסים מניבים, מחלקה מסחרית ויזמות למשקיעי נדלן, ואפילו משרד רו״ח צמוד לייעוץ ותיאומי מיסים וכד״.

אנו עושים הכל כל מנת להבטיח שירות מקצועי ואישי – מלא , והכל תחת קורת גג אחת…. ממש אמריקה בכחול לבן !

 

אנו מקדמים ודוגלים בשילוב של מקצועיות ואנושיות – בדיוק כמו שלא הולכים לבית משפט ללא עו״ד צמוד, ולא נכנסים לחקירה במס הכנסה ( לא עלינו  חס ושלום ) ללא רו״ח צמוד, לא נכנסים לעסקת נדלן ללא ליווי של חברת נדלן מקצועית. 

 

תודה שביקרתם באתר הבית שלנו, מקווים שתבחרו בנו ונשמח לתת את השירות על הצד הטוב ביותר. 

 

בברכה,

צוות הניהול

 

יוניטי נדלן

מחברים בין אנשים